Osobnosti školy

Na této stránce vás chceme seznamovat se žáky naší školy, kteří jsou něčím výjimeční, dělají kromě školy něco navíc nebo mají zajímavé koníčky.
IV.E - ELIŠKA VETÝŠKOVÁ

Eliška se úspěšně zúčastňuje výtvarných a recitačních soutěží. V loňském kole okresní recitační soutěže Den poezie pořádané SKSS a DDM Chomutov získala ve své kategorii 2. místo. Zpívá také ve školním pěveckém sboru Happy Smile.
VI.D - BARBORA ŠVEIGEROVÁ

Bára závodně plave. V loňském roce se v oblastním přeboru na 50 m umístila na 2. místě.
VI.D - MICHAELA LACINOVÁ

Míša velmi úspěšně tančí disco ve středisku vrcholového tance Beethoven D.C. EXE Chomutov. Je mistryní světa a Evropy v disco dance formacích za rok 2007. Jako sólistka si vybojovala 2. místo na loňském mistrovství republiky.
VI.D - MARTIN STASINKA

Martin hraje 4. rokem závodně hokej za Klub ledního hokeje Chomutov. Loni v Kadani vybojovali se svým klubem 2. místo v kategorii přípravek a Martin se stal nejlepším hráčem utkání. V letošním roce získal 2. místo ve Vánočním turnaji ve stolním tenisu na ZŠ Heyrovského, kat. 6.-7. tříd. Letos se také zúčastnil hokejového turnaje v kanadském Quebeku.
VI.E - NATÁLIE ZÁBRODSKÁ

Natálka již několik let závodně plave za Slávii Chomutov. Kromě toho má výborný prospěch.V loňském roce získala čestné uznání v okresní recitační soutěži Den poezie.
VI.C - JOSEF CICU

Pepa je hvězdou školního dramatického kroužku. Je také vítězem okresního kola recitační soutěže v angličtině. Kromě toho se velmi dobře učí. Ve volném čase se věnuje vzpírání. Na mistrovství ČR mladších žáků 2008 v Boskovicích si výkonem 200 bodů ve dvojboji vybojoval 3. místo.
VII.D - LUCIE DVOŘÁKOVÁ

Lucka je úspěšnou účastnicí chomutovských Dnů poezie. Zpívá také ve školním pěveckém sboru Happy Smile.
VII.D - JOSEF KOVÁŘ, HONZA KAČER

Pepa s Honzou navštěvují trénink minigolfu. Honza kromě toho cvičí japonský sport s mečem zvaný aikido.
VII.D - MAREK HAGENŠTOC, VÁCLAV HAŠEK

Marek a Vašek navštěvují šachový kroužek v Domě dětí. Vašek kromě toho hraje na klavír v ZUŠ.
VII.D - LUCIE VAŇKOVÁ

Lucka trénuje moderní gymnastiku ve sportovní hale na Březenecké.
VII.D - DANIELA DUDOVÁ

Daniela tančí v taneční škole Beethoven D.C. EXE Chomutov. Je mistryní světa a Evropy v disco dance formacích za rok 2007. Kromě toho se výborně učí.
VII.D - MÍŠA BABICKÁ

Míša se výborně učí. Zpívá v pěveckém sboru naší školy Happy Smile. Navštěvuje také výtvarný kroužek a konverzaci v angličtině. V letošním roce si vybojovala 6. místo v okresním kole olympiády v angličtině.
VII.B - DENISA HERLESOVÁ

Denisa je mažoretka taneční školy Stardance v Chomutově. Se svou taneční skupinou získala v Polsku titul mistrů Evropy 2003.
VII.B - NATÁLIE ŠOFROVÁ

Natálka je také mažoretka taneční školy Stardance v Chomutově. Se svou taneční skupinou získala v Polsku titul mistrů Evropy 2003, ale také 2. místo v kategorii dua.
VII.B - NIKOLA MALCOVSKÁ

Nikola je rovněž mažoretka taneční školy Stardance v Chomutově. Se svou taneční skupinou získala v Polsku titul mistrů Evropy 2003.
Všechny mažoretky VII.B vidíte na této fotografii. Vpředu 4. zleva je Natálka Šofrová, vzadu 2. zleva je Deniska Herlesová, 3. zleva je Anetka Trubačová a 1. zprava Nikolka Malcovská.
VII.B - KRISTÝNA BIGASOVÁ

Kristýna se věnuje výtvarným činnostem. Zvítězila v kategorii 2. stupeň základních škol ve výtvarné soutěži Jirkovská paleta se svou prací "Cukrárna radosti". Je také vítězkou školní fotografické soutěže.
VII.C - DENISA DYRŠMÍDOVÁ

Denisa tančí v tanečním centru Beethoven D.C. EXE Chomutov. Je mistryní světa a Evropy v disco dance formacích za rok 2007.
VIII.D - TEREZA SVOBODOVÁ

Terezka je sólistkou školního pěveckého sboru Happy Smile. Úspěšně se také zúčastňuje pěvecké soutěže Chomutovský skřivánek. V soutěži Dětská písnička pořádané Domem dětí v Chomutově se ve své kategorii umístila na 1. místě. Navštěvuje i Sbor dobrovolných hasičů. V r. 2005/2006 zvítězila v okresní soutěži ve výrazném čtení anglického textu, předloni získala druhé místo, vloni se jí opět podařilo zvítězit.
VIII.D - FILIP ZEDNÍČEK

Filip trénuje tenis. Kromě toho navštěvuje výtvarný obor v ZUŠ Chomutov.
VIII.D - SIMONA KMONÍČKOVÁ

Simona navštěvuje taneční školu Stardance v oboru disco a je také mažoretka. Kromě toho hraje tenis. V loňském roce získala 2. místo v okresní recitační soutěži Den poezie.
VIII.D - JAKUB KLEČKA

Kuba navštěvuje střelecký kroužek a v letošním roce se stal mistrem České republiky ve střelbě rychlopalnou vzduchovou pistolí v kategorii dorostenců.
VIII.D - DANIEL POKORNÝ

Danek navštěvuje oddíl kanoistiky na Kamencovém jezeře. Je také členem Sboru dobrovolných hasičů.
VIII.D - TEREZA NOVÁKOVÁ

Terezka hraje závodně basketbal za BK Baník Most.
VIII.D - VERONIKA SCHLEISSOVÁ

Veronika navštěvuje kroužek Šikovná vařečka v Domě dětí. Zúčastnila se také za naši školu okresní soutěže v recitaci v německém jazyce.
VIII.E - ELIŠKA HIMMLOVÁ

Eliška je zdatná lyžařka. Trénuje za lyžařský oddíl v Mezihoří a již třikrát zvítězila v lyžařské soutěži Vánoční pohár Mezihoří. Na obrázku ji vidíte s vybojovanými trofejemi. Na posledních závodech získala ve své kategorii 1. místo nejen ve slalomu, ale také ve snowboardu. Kromě toho má výborný prospěch.
Zde vidíte její trofeje.
VIII.E - MARIE MACKALOVÁ

Maruška trénuje judo ve Sportovní hale a dosáhla již pěkných úspěchů.
VIII.E - VERONIKA HERTLOVÁ

Veronika dochází pravidelně do Sboru dobrovolných hasičů v Blatně.
VIII.E - LUCIE PROCKERTOVÁ

Lucka zpívá ve školním pěveckém sboru Happy Smile. V soutěži Dětská písnička pořádané Domem dětí v Chomutově se ve své kategorii umístila na 2. místě. Kromě toho má také výborný prospěch.
VIII.C - PETRA ŠŤASTNÁ

Petruška má pěkný prospěch, přestože téměř neslyší. Navštěvuje také taneční školu Stardance v Chomutově.
IX.C - VÁCLAV KVÍZ

Vašek si vybojoval 4. místo v soutěži Matematický klokan a byl nejúspěšnějším řešitelem z 5. ročníku.
IX.C - DOMINIKA RANDÁČKOVÁ

Dominika závodně tančí a také zpívá ve školním pěveckém sboru Happy Smile.
IX.C - LADISLAV DROBNÝ

Láďa navštěvoval kroužek programování v Domě dětí. Provozuje vlastní internetové stránky o chomutovské hromadné dopravě http://citybus.wz.cz/ a stránky o trati Chomutov - Vejprty http://trat137.unas.cz/.
IX.C - PETRA UCHYTILOVÁ

Petra má výborný prospěch a pravidelně se účastní soutěží a olympiád v německém a českém jazyce, fyzice, matematice, zeměpisu, dějepisu a recitační soutěže v němčině.
IX.B - BLANKA RICHTEROVÁ

Blanka dříve navštěvovala vrcholové taneční středisko Beethoven DC Chomutov. Se svou disco formací získala v r. 2003 3. místo na mistrovství Evropy v Hannoveru a 3. místo na mistrovství světa ve Slovinsku. Nyní navštěvuje taneční školu Stardance Chomutov v oboru disco.
IX.B - ANDREA PEŠOUTOVÁ

Andrea je autorkou prezentace své třídy, se kterou se v projektu Jsme v pohodě Magistrátu města Chomutova a Pedagogicko-psychologické poradny v Chomutově umístila na 4. místě.
IX.B - ANTONÍN DOMANICKÝ

Tonda se dlouhodobě zajímá o historii. V letošním roce si vybojoval 3. místo v okresním kole dějepisné olympiády. Získal také 5. místo v loňském kole zeměpisné olympiády.
IX.B - KAROLÍNA DOBROTKOVÁ

Karolína hraje již pátým rokem na klavír v Základní umělecké škole v Chomutově.
IX.B - BARBORA PETREKOVÁ

Bára trénuje již několik let bojový sport Allkampf-jitsu v Tiger Relax Clubu.
IX.B - JIŘÍ BOCK

Jirka loni získal 2. místo v okresním kole recitační soutěže v anglickém jazyce. V letošním roce se umístil na 6. místě v okresním kole olympiády v angličtině. Provozuje vlastní internetové stránky.